Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style Wide
| Provedení: | Universální |
| Průměr řidítek: | 22 mm |
| Šířka (cm): | 80 cm |
| Šířka u představců: | 25 cm |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení: | 10 cm |
| Tvar: | Jednou lomená |
| Uchycení: | Do představců |
| Modelová řada: | DRAG STYLE WIDE |
| Homologace: | NE |
| Barva: | chrom |
| Kategorie Moto: | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | Universální díly |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní styl a nekompromisní design Chromová řídítka typu Ape...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
-47%
Originální příslušenství APRILIA plně nastavitelná dělěná závodní řidítka pro RSV4...
-52%
Řidítka pro Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originální díl Yamaha pro...
-58%
Řídítka pro sněžný skútr Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verze originální díl Yamaha...
-50%
Motocyklová řidítka RIZOMA s držákem budíků splňuje TÜV s přípravou pro tachometr...
-50%
Určeno pro modely: Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000 Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000 Scarabeo...
-62%
Určeno pro modely: ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003 RST FUTURA 1000 4T 2001-2003 Originální...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Apehanger průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK BUCKHORN průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FLYER WIDE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CUSTOM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu...
Crossová řídítka s hrazdou Řídítka jsou ze slitiny hliníku 7075, s hrazdou opatřenou...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Drag bar Společnost Motorrad Burchard GmbH...