Chromová řídítka typu Ape Hanger s průměrem 1" (25,4 mm) a masivním „Fat Look“ provedením. Tento model je navržen pro jezdce, kteří chtějí svému stroji dodat dominantní vzhled. Díky kombinaci standardního průměru pro rukojeti (25,4 mm) a zesílené středové části o průměru 32 mm získá motocykl robustní a svalnatou siluetu, aniž by byla omezena kompatibilita s běžnými ovladači.
Řídítka jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli s prvotřídní chromovanou povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Pro maximálně čistý vzhled jsou vybavena třemi otvory pro vnitřní vedení kabeláže: jeden podlouhlý otvor se nachází v oblasti mezi úchyty klemi a další dva otvory jsou umístěny v oblasti rukojetí. To umožňuje kompletně skrýt elektrické rozvody uvnitř konstrukce řídítek.
Tento model je dodáván s certifikátem TÜV podle §19/3, což usnadňuje zápis do technického průkazu. Certifikát zahrnuje širokou škálu modelů značek Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki a Harley-Davidson. Pro modely neuvedené v seznamu je možná individuální montáž s následným posouzením u technické zkušebny.
Náročnost montáže: 2/3 - vyžaduje provlečení kabeláže)
Čas montáže: 60–90 min.
| Materiál: | Ocel (High-gloss chrome-plated) |
| Průměr pro gripy/uchycení: | 1" (25,4 mm) |
| Středový průměr (Fat Look): | 32 mm |
| Rozměry (Š x V x H): | 800 x 260 x 150 mm |
| Šířka základny/uchycení: | 350 mm / 140 mm |
| Provedení: | Universální |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 80 cm |
| Uchycení: | S pevnými představci |
| Homologace: | NE |
| Barva: | chrom |
| Kategorie Moto: | Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | KAWASAKI, HONDA, TRIUMPH, APRILIA, HARLEY DAVIDSON, GILERA, KTM, CAGIVA, SUZUKI, Universální díly, MV AGUSTA, DUCATI, HYOSUNG, KEEWAY, BMW, MOTO GUZZI, KYMCO, YAMAHA, MOTO MORINI |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
-47%
Originální příslušenství APRILIA plně nastavitelná dělěná závodní řidítka pro RSV4...
-52%
Řidítka pro Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originální díl Yamaha pro...
-58%
Řídítka pro sněžný skútr Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verze originální díl Yamaha...
-50%
Motocyklová řidítka RIZOMA s držákem budíků splňuje TÜV s přípravou pro tachometr...
-50%
Určeno pro modely: Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000 Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000 Scarabeo...
-62%
Určeno pro modely: ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003 RST FUTURA 1000 4T 2001-2003 Originální...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Apehanger průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Square průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Street Medium průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CRUISER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK BUCKHORN průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Z-BAR průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní styl a nekompromisní design Vyšší...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE SRAIGHT průměr řidítek v gripech 25mm...