Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE
| Provedení: | Typové |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 80 cm |
| Výška (cm): | 20 cm |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení: | 18 cm |
| Tvar: | Rovná |
| Uchycení: | S pevnými představci |
| Modelová řada: | WISHBONE |
| Homologace: | NE |
| Barva: | chrom |
| Kategorie Moto: | Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | HONDA, YAMAHA, SUZUKI |
| Typ motocyklu: | VT 750 C Shadow, Boulevard C50, VT 750 C2B Black Spirit, V-Star 1100 Classic, XV 1600 Wild Star/Road Star, VT 750 C Phantom, VT 750 C4/C5/C6, VT 750 DC Black Widow, C800 Intruder, XVS 1100 Drag Star, VZ 800 Marauder, VT 750 C2A Phantom, VT 1100 C2 ACE, VT 750 C4/C5/C6 Shadow, VT 750 RS, VT 750 S, VT 750 C Shadow Aero, XVS 650 A Drag Star Classic, VT 750 C Black Spirit, XVS 1100 A Drag Star Classic, VL 800 Volusia, VT 750 DC Spirit, V-Star 650 Classic, VT 1100 C, VT 750 DCA Shadow Spirit, V-Star 1100 Custom |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní styl a nekompromisní design Chromová řídítka typu Ape...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
-47%
Originální příslušenství APRILIA plně nastavitelná dělěná závodní řidítka pro RSV4...
-52%
Řidítka pro Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originální díl Yamaha pro...
-58%
Řídítka pro sněžný skútr Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verze originální díl Yamaha...
-50%
Motocyklová řidítka RIZOMA s držákem budíků splňuje TÜV s přípravou pro tachometr...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK BACK OFF průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUND průměr řidítek v gripech 25...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Z-BAR průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka RIZOMA RETRO univerzální splňuje TÜV hmotnost 1,037 kg...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") / 32...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK OLD SKOOL průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK OLD SKOOL průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") / 32...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Bagger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") výška...
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA obsahuje držák budíků a představce pro zvýšení řidítek...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK LUCIFER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") zalomení...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pro Harley-Davidson průměr řidítek v...