Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK OLD SKOOL
| Provedení: | Universální |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 71 cm |
| Šířka u představců: | 22 cm |
| Výška (cm): | 33 cm |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení: | 9 cm |
| Tvar: | Dvakrát lomená |
| Uchycení: | Do představců |
| Modelová řada: | OLD SKOOL |
| Barva: | chrom |
| Kategorie Moto: | Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | KAWASAKI, SUZUKI, HARLEY DAVIDSON, HONDA, TRIUMPH, Universální díly, YAMAHA, HYOSUNG |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní styl a nekompromisní design Chromová řídítka typu Ape...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
-47%
Originální příslušenství APRILIA plně nastavitelná dělěná závodní řidítka pro RSV4...
-52%
Řidítka pro Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originální díl Yamaha pro...
-58%
Řídítka pro sněžný skútr Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verze originální díl Yamaha...
-50%
Motocyklová řidítka RIZOMA s držákem budíků splňuje TÜV s přípravou pro tachometr...
-50%
Určeno pro modely: Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000 Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000 Scarabeo...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK ADJUSTABLE ROUND průměr řidítek v gripech 25...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Z-BAR průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka RIZOMA RETRO univerzální splňuje TÜV hmotnost 1,037 kg...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") / 32...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK OLD SKOOL průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") / 32...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Bagger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") výška...
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA obsahuje držák budíků a představce pro zvýšení řidítek...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK LUCIFER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") zalomení...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK SOLID CUSTOM pro Harley-Davidson průměr řidítek v...