Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide
| Provedení: | Typové |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Šířka u představců: | 32 mm |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení: | 12 cm |
| Tvar: | Jednou lomená |
| Uchycení: | Do představců |
| Modelová řada: | DRAG STYLE X-WIDE |
| Homologace: | NE |
| Barva: | černá |
| Kategorie Moto: | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | Universální díly |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK BUCKHORN průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style Wide průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Flyer Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style X-Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FLYER WIDE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK DRAG STYLE WIDE průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová objímková řidítka CLIP-ON 37mm průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CUSTOM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu...
Crossová řídítka s hrazdou Řídítka jsou ze slitiny hliníku 7075, s hrazdou opatřenou...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová objímková řidítka CLIP-ON 36mm průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
řídítka The Big Boss řídítka - Černá vhodné pro Harley Davidson TUV approved...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Drag bar Společnost Motorrad Burchard GmbH...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Drag bar Společnost Motorrad Burchard GmbH...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Apehanger Společnost Motorrad Burchard...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM průměr řidítek v gripech 25,4 mm (1")...