Integrální helma pro každodenní použití. Nabízí zároveň funkčnost, pohodlí a sportovnost. Nechte se rozmazlit odnímatelným a pratelným interiérem. Helmu je možné použít za každého počasí díky systému Pinlock a integrované sluneční cloně.
Barva: černá/růžová
| Velikosti | |
| XS | 53-54 cm |
| S | 55-56 cm |
| M | 57-58 cm |
| L | 59-60 cm |
| XL | 61-62 cm |
| Gender: | uni |
| Použití Motorkář: | Sport/Racing |
| Velikost helmy: | XS |
| Modelová řada: | S441 |
| Homologace: | ECE 22.05 |
| Barevné provedení: | Design |
| Barva helmy: | růžová |
| Materiál vnější skořepiny: | termoplast |
| Sluneční clona: | ANO |
| Úprava proti mlžení: | Pinlock |
| Zapínání helmy:: | Rychlospona |
| Interiér helmy: | Plně vyjímatelný |
| Průhledné plexisklo: | ANO |
Vnitřní clona PINLOCK průhledného štítku integrální přilby určená pro montáž do přileb...
Plexi S-Line pro integrální přilby S441 velmi široké zorné pole příprava pro fólii...
Karbonová závodní a sportovní helma vyvinutá v MotoGP, odolná skořepina z široce tkaných...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...
Moderní integrální přilba s vysouvací sluneční clonou, vhodná i pro dioptrické brýle,...