Integrální helma pro každodenní použití. Nabízí zároveň funkčnost, pohodlí a sportovnost. Nechte se rozmazlit odnímatelným a pratelným interiérem. Helmu je možné použít za každého počasí díky systému Pinlock a integrované sluneční cloně.
Barva: černá/růžová
| Velikosti | |
| XS | 53-54 cm |
| S | 55-56 cm |
| M | 57-58 cm |
| L | 59-60 cm |
| XL | 61-62 cm |
| Gender: | uni |
| Použití Motorkář: | Sport/Racing |
| Velikost helmy: | XL |
| Modelová řada: | S441 |
| Homologace: | ECE 22.05 |
| Barevné provedení: | Design |
| Barva helmy: | růžová |
| Materiál vnější skořepiny: | termoplast |
| Sluneční clona: | ANO |
| Úprava proti mlžení: | Pinlock |
| Zapínání helmy:: | Rychlospona |
| Interiér helmy: | Plně vyjímatelný |
| Typ helmy: | Integrální |
| Průhledné plexisklo: | ANO |
| Typ výprodeje: | OUTLET |
Vnitřní clona PINLOCK průhledného štítku integrální přilby určená pro montáž do přileb...
Plexi S-Line pro integrální přilby S441 velmi široké zorné pole příprava pro fólii...
-5%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...
-5%
Závodní helma na motocykl RX-7V EVO je nejlepší integrální helma pro sportovní využití,...
-6%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...
-15%
Závodní helma na motocykl RX-7V EVO je nejlepší integrální helma pro sportovní využití,...
-5%
Závodní helma na motocykl RX-7V EVO je nejlepší integrální helma pro sportovní využití,...
-5%
The 1980s. Naked bikes. Přístup, díky kterému jste se cítili odlišní od všech ostatních....
-6%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...
-5%
Závodní helma na motocykl RX-7V EVO je nejlepší integrální helma pro sportovní využití,...
-6%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...
-6%
Limitovaná edice 500ks: Isle of Man TT 2026 – závodní helma na motocykl Arai RX-7V EVO pro...
Špičková karbonová helma pro sportovní motocykly, skořepina z 6K karbonu vyztuženého...
Špičková karbonová sportovně-cestovní integrální helma nejvyšší třídy s integrovanou sluneční...
Přilba navržená pro každodenní provoz i delší silniční jízdy. Lehká a pevná skořepina z...
Přilba navržená pro každodenní provoz i delší silniční jízdy. Lehká a pevná skořepina z...
Přilba navržená pro každodenní provoz i delší silniční jízdy. Lehká a pevná skořepina z...
Karbonová závodní a sportovní helma vyvinutá v MotoGP, odolná skořepina z široce tkaných...
Špičkově vybavená integrální helma vyšší třídy s vnitřní vysouvací sluneční clonou,...
Integrální sportovně-cestovní helma s vnitřní sluneční clonou, vynikající komfort a vysoká...
-5%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...
-6%
“HIGH-SPEED” KOMFORT NA DLOUHÉ VZDÁLENOSTI Jako u každého modelu Arai je i u Quanticu...