Vyklápěcí helma se střídmým vzhledem upoutá nejednoho cestovatele. Svou výbavou jako je Pinlock a integrovaná sluneční clona je na dlouhé cesty připravena. Helma je připravena pro použití interkomu.
Barva: černá/žlutá
| Velikosti | |
| XS | 53-54 cm |
| S | 55-56 cm |
| M | 57-58 cm |
| L | 59-60 cm |
| XL | 61-62 cm |
| XXL | 63-64 cm |
| Gender: | uni |
| Použití Motorkář: | Cestovní |
| Velikost helmy: | M |
| Modelová řada: | S550 |
| Homologace: | ECE 22.05 |
| Barevné provedení: | Design |
| Barva helmy: | žlutá |
| Materiál vnější skořepiny: | termoplast |
| Sluneční clona: | ANO |
| Úprava proti mlžení: | Pinlock |
| Zapínání helmy:: | Rychlospona |
| Interiér helmy: | Plně vyjímatelný |
| Typ helmy: | Vyklápěcí |
| Průhledné plexisklo: | ANO |
Vnitřní clona PINLOCK průhledného štítku integrální přilby určená pro montáž do přileb...
Sportovně-cestovní výklápěcí helma střední řady se sluneční clonou a mnoha užitečnými a...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a slunečním štítkem, vysoce odolná...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Sportovně-cestovní výklápěcí helma střední řady se sluneční clonou a mnoha užitečnými a...
Sportovně-cestovní výklápěcí helma střední řady se sluneční clonou a mnoha užitečnými a...
Sportovně-cestovní výklápěcí helma střední řady se sluneční clonou a mnoha užitečnými a...
-20%
Vyklápěcí helma se střídmým vzhledem upoutá nejednoho cestovatele. Svou výbavou jako je...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...
Moderní vyklápěcí helma s integrovanou sluneční clonou a vysokou aktivní bezpečností,...