Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBAR
| Provedení: | Typové |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 94 cm |
| Šířka u představců: | 16 cm |
| Tvar: | Jednou lomená |
| Uchycení: | Do představců |
| Homologace: | NE |
| Barva: | černá |
| Kategorie Moto: | Silniční/Cestovní, Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
Řídítka "Bad Ape" 1": Robustní styl a nekompromisní design Chromová řídítka typu Ape...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
-47%
Originální příslušenství APRILIA plně nastavitelná dělěná závodní řidítka pro RSV4...
-52%
Řidítka pro Yamaha YP125 MAJESTY, YP125R, YP125E, MBK YP125 originální díl Yamaha pro...
-58%
Řídítka pro sněžný skútr Yamaha BR 250 a BRAVO 250 americká verze originální díl Yamaha...
-50%
Motocyklová řidítka RIZOMA s držákem budíků splňuje TÜV s přípravou pro tachometr...
-50%
Určeno pro modely: Scarabeo 100 2T eng.Minarelli 2000 Scarabeo 100 2T eng.Yamaha 2000 Scarabeo...
-62%
Určeno pro modely: ETV 1000 Capo Nord E2 NOABS 2001-2003 RST FUTURA 1000 4T 2001-2003 Originální...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Square průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Street Medium průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT FLYER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Apehanger průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT FLYER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka RIZOMA univerzální splňuje TÜV hmotnost 0,56 kg výběr...
Motocyklová řidítka RIZOMA univerzální splňuje TÜV hmotnost 0,46 kg výběr...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT FLYER pro Harlay Davidson průměr řidítek v gripech...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Apehanger Společnost Motorrad Burchard...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard E-Glide Společnost Motorrad Burchard GmbH...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard E-Glide Společnost Motorrad Burchard GmbH...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Apehanger Společnost Motorrad Burchard...