Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Apehanger
| Provedení: | Typové |
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Šířka u představců: | 25 cm |
| Výška (cm): | 41 cm |
| Vzdálenost konců řídítek od osy uchycení: | 19 cm |
| Tvar: | Dvakrát lomená |
| Uchycení: | Do představců |
| Modelová řada: | APEHANGER |
| Homologace: | NE |
| Barva: | chrom |
| Kategorie Moto: | Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | HARLEY DAVIDSON |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA umožní výměnu originálních řidítek kit je...
-40%
Určeno pro modely: RSV4 1000 R E3 NOABS 2009-2010 RSV4 1000 SBK-FACT E3 NOABS 2009-2010...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Square průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Street Medium průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CRUISER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka RIZOMA univerzální splňuje TÜV hmotnost 0,46 kg výběr...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT FLYER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová objímková řidítka CLIP-ON 41mm průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Ape 40 průměr řidítek v rukojetích 25,4 mm (1")...
Handlebar
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK ACE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") zalomení k...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Hawk 11" průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Bad Hawk 7" průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka RIZOMA univerzální splňuje TÜV hmotnost 0,56 kg výběr...
Motocyklová řidítka RIZOMA univerzální splňuje TÜV hmotnost 0,46 kg výběr...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Beach-Bar průměr řidítek v gripech i uchycení 25 mm...
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK VENICE BEACHBAR průměr řidítek v gripech 25 mm (1")...
Motocyklová řidítka Motorrad Burchard Apehanger Společnost Motorrad Burchard...