Levinový pás HELD TRI-TEC pro jízdu na motorce nebo skútru
| Velikosti ledvinového pásu | |
|---|---|
| S | 65 - 85 cm |
| M | 80 - 95 cm |
| L | 90 - 115 cm |
| XL | 110 - 125 cm |
| XXL | 130 - 155 cm |
| Gender: | uni |
| Velikost: | L |
| Modelová řada: | TRI-TEC |
| Doplňková barva: | šedá |
| Barva oděvu: | černá |
| Materiál doplňky: | Textil |
| Chrániče na oděvu: | ANO |
| Chrániče zad: | ANO |
| Zapínání: | Suchý zip |
Levinový pás vhodný nejen pro jízdu na motorce nebo skútru pro ochranu zad před prochladnutím....
Held
-10%
Vysoký polotuhý ledvinový pás nejen na motorku, ideální pro pohodlí na dlouhých cestách....
-10%
Nižší polotuhý ledvinový pás nejen na motorku, ideální pro pohodlí na dlouhých cestách....
-46%
DAINESE Zip Ledvinový pás (spoiler) pro pánské motocyklové bundy vhodný pro jízdu na...
-51%
Ledvinový pás (spoiler) DAINESE Zip pro dámské motocyklové bundy vhodný pro jízdu na...
Levinový pás vhodný nejen pro jízdu na motorce nebo skútru pro ochranu zad před prochladnutím....
Levinový pás vhodný nejen pro jízdu na motorce nebo skútru pro ochranu zad před prochladnutím....