Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK Spartican
| Průměr řidítek: | 25 mm |
| Výška (cm): | 6,5 cm |
| Modelová řada: | PŘEDSTAVCE SPARTICAN 25 mm |
| Homologace: | NE |
| Barva: | černá |
| Průměr závitu: | M12, M10 |
| Kategorie Moto: | Cruiser/Chopper |
| Provedení Moto: | Tuning |
| Materiál technický: | ocel |
| Výrobce motocyklu: | Universální díly |
| Typ motocyklu: | Všechny typy |
Highway Hawk
-30%
Kit pro zvýšení řidítek RIZOMA pro BMW R 1200 GS BMW R1200GS ................. 2015)...
-25%
Určeno pro modely: Norge 1200 IE E3 ABS 2006-2008 Norge 850 E3 2007 Norge 850 Polizia Berlino E3...
-39%
HIGHWAY HAWK Montážní sada nástavců řídítek výška 150 mm určené pro motocykly značky...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK Round pro průměr řidítek v gripech 25 mm...
Představce řídítek RIZOMA pro konická řidítka pro řidítka s průměrem v místě představců...
Představec pro řídítka s průměrem O 28,6mm Průměr: 28,6mm Závit M12 Zvýšení o 34mm...
Představce na řídítka, rozšíření z průměru 22mm na průměr 28,6mm vhodné pro použití...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK Cross pro průměr řidítek 25 mm (1")...
Zvýšení řídítek pro průměr 22mm od 15-35mm, rozteč 33 +- 1mm řidítka se dají zvýšit o 15, 25...
Představce na řídítka, rozšíření z průměru 22mm na průměr 28,6mm vhodné pro použití...
Polstrování hrazdy řidítek - SIFAM vhodné pro použití u řidítek s hrazdou
Tyto zvedáky zrcátek jsou vyrobeny z hliníku 6082 T6 a jsou vhodné pro jakékoli kolo se závitovým...
"Racing" vzduchový filtr speciálně pro Moto Guzzi V7 850 Euro5, V9 850 Euro5 a V9 850 Euro4....
Nástavce řídítek RIZOMA pro Harley-Davidson Pan America s TUV homologací Sada Rizoma...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK TECH GLIDE pro průměr řidítek v gripech 25...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK TECH GLIDE pro průměr řidítek v gripech 25...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK TECH GLIDE pro průměr řidítek v gripech 25...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK TECH GLIDE pro průměr řidítek v gripech 25...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK TECH GLIDE pro průměr řidítek v gripech 25...
Představce řídítek RIZOMA pro konická řidítka pro řidítka s průměrem v místě představců...
Představce motocyklových řidítek HIGHWAY HAWK Round pro průměr řidítek 25 mm (1")...
Představce řídítek RIZOMA pro konická řidítka pro řidítka s průměrem 25,4mm výška...
Představce motocyklových řidítek Motorrad Burchard Custom Style pro průměr řidítek v...
Představce motocyklových řidítek Motorrad Burchard Glide Style pro průměr řidítek v...